Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

Pasze jednoskładnikowe

Jęczmień 

wprawdzie wyższą wartość energetyczną, jednak skrobia w jęczmieniu nie poddanym obróbce jest tak mocno związana, że koniowi trudno jest ją "rozłożyć i strawić". Z tego powodu, w naszych paszach przetwarzany jęczmień jest wstępnie obrobiony hydrotermicznie lub ekspandowany.

Owies 

Owies jest szczególnie cenny jako źródło energii w żywieniu koni przede wszystkim dzięki wysokiej strawności nawet w nieprzetworzonej formie. Ze względu na duży udział łusek jest zwykle dobrze przeżuwany. Stosunkowo wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych i śluzów ma dodatkowo pozytywny wpływ na trawienie. Ale te pozytyw ne cechy owsa często mogą stać się jego wadą, gdy koń robi się po nim nadpobudliwy.

Kukurydza 

Kukurydza, podobnie jak jęczmień, ma wyższą wartość energetyczną niż owies, ale także wyższą zawartość skrobi. To znacznie zmniejsza ¬lub ekspandowaną.

Dostępne w kategorii jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry