Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

Płomień entuzjazmu dla zawodu młynarza, rodzinnej przedsiębiorczości, a także koni, przekazywany jest w firmie Eggersmann już od czterech pokoleń. Począwszy od jej założyciela, Heinricha Eggersmanna, tradycja rzemiosła młynarskiego w rodzinie Eggersmann sięga 1893 roku. Wtedy, mistrz młynarski Heinrich Eggersmann kupił młyn nad Wezerą w miejscowości Rinteln w 1935 roku. Prawdopodobnie nie podejrzewał, że zapoczątkował tym historię jednego z najważniejszych producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie.Całkowite skupienie się na naturze konia i jego rozwoju przyczyniło się do tego, że marka Eggersmann w ciągu niemal 50 lat ,stała się wyznacznikiem optymalnego żywienia koni. Jako jeden z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie czujemy się zobowiązani, aby kontynuować ten rozwój dla dobra koni.

Oczywiście dla nas, jako firmy rodzinnej, bardzo ważne są również takie kwestie jak zrównoważony rozwój, przejrzystość i regionalizm.Przywiązujemy dużą wagę do bliskich kontaktów z naszymi rolnikami kontraktowymi i dostawcami. Wiele naszych surowców pochodzi z otaczającego nas Pogórza Wezerskiego, jego łagodnych wzgórz, bujnych i bogatych gatunkowo łąk, pól oraz lasów. Pełna identyfikowalność poszczególnych składników naszych produktów jest dla nas rzeczą oczywistą i niezbędną dla zapewnienia stałej jakości naszych pasz.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zdecydowaliśmy się otworzyć centralny magazyn w Polsce, zapewniając stałą dostępność naszych produktów właścicielom koni.

Nasza wiedza, pasja i troska o konie jest podstawą wyjątkowych receptur, które stale ulepszane, gwarantują Twojemu koniowi najlepszy możliwy wybór żywienia. Odpowiednio dobrana dieta przez naszego doradcę żywieniowego, pozwoli w pełni rozwinąć potencjał Twojego konia! A to wszystko po to, by z pełnym przekonaniem powiedzieć: Eggersmann- moja pasza!