Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

EMH Derma Liquid- na problemy skórne koni 1 L

69,00 zł

Cena za Kg/Litr: 69,00 zł za litr - 1 Litra butelka

Brutto

EMHDerma liquid to łagodząca odżywka w sprayu na takie problemy skórne jak łupież, świąd a także drobne rany i otarcia.

Wspomaga funkcje ochronne skóry oraz sierści i pobudza ich regenerację dzięki uwzględnieniu w składzie mikroorganizmów o korzystnym działaniu. 

Ilość
WSTECZ

EMH Derma Liquid to łagodząca odżywka w sprayu na takie problemy skórne jak łupież, świąd a także drobne rany i otarcia.

Wspomaga funkcje ochronne skóry oraz sierści i pobudza ich regenerację dzięki uwzględnieniu w składzie mikroorganizmów o korzystnym działaniu.

Opakowanie 1l  Preparat EMH Derma Liquid zdecydowanie różni się od konwencjonalnych sprayów do grzywy i ogona.

Jest szczególnie polecany dla koni z podrażnieniami skóry bądź tych, u których występuje świąd, łupież czy nadmierne łuszczenie się naskórka.

EMH  Derma Liquid  funkcje ochronne skóry oraz sierści i pobudza ich regenerację dzięki uwzględnieniu w składzie mikroorganizmów o korzystnym działaniu.

Ponadto wspiera i przyspiesza gojenie się małych ran czy grudy.

Dawkowanie: Użycie: Poprzez codzienne stosowanie budowana jest długotrwała tarcza ochronna, skóra nabiera odporności na zewnętrzne czynniki, a sierść staje się gładka i błyszcząca. W przypadku drobnych ran i grudy stosować bezpośrednio na okolicę dotkniętą problemem. Przy ogólnych podrażnieniach skóry i świądzie należy stosować preparat codziennie w nierozcieńczonej formie.

2921-810

Opis

Po Schorzeniach
Pasze i suplementy dla koni z problemami skórnymi
Stopień 
2020-05-03

Niezastąpiona pomoc na otarcia i rany

Świetny produkt, działanie jak w opisie a nawet lepsze bo mocno przyspiesza odrost nowej sierści
Polecam 👍🐎

Stopień 
2020-05-01

Derma liquid spraj

Działa bezbłędnie razy się goją, ogon bujny . Działa 6+

Dodaj Opinie

Może Cię także zainteresować

Derma Vital Cubes Pasza-...

85,00 zł

3,40 zł za kg - 25 kg worek

Pasza w formie granulatu dla koni z problemami skórnymi- egzema lipcówka oraz ras wymagających szczególnej dbałości o okrywę włosowa takie jak...

EMH Heu Cubes- trawokulki...

95,00 zł

4,75 zł za kg - 20 kg worek

EMH Heu Cubes to najwyższej jakości trawokulki z dodatkiem EMH niezwykle pożytecznego i skutecznego ekstraktu sfermentowanego przez mikroorganizmy...