Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

EMH Direkt- naturalny probiotyk z sfermentowanych ziół

57,00 zł

Cena za Kg/Litr: 57,00 zł za litr

Brutto

EMH Direkt jest naturalnym probiotykiem a zarazem optymalnym dodatkiem żywieniowym, który naturalnie wspomaga i wprowadza równowagę do całego procesu trawienia u koni.

Idealne wsparcie w trakcie zmiany okrywy włosowej, odrobaczania, po szczepieniu czy w trakcie rekonwalescencji. Opakowanie 1 L oraz 5L

Promocja 1.10-17.10 EMH Direkt 5 L tylko 120 zł! Termin ważności koniec 11 /2020. Oferta ograniczona ilością sztuk.

Dostępne wielkości opakowań
Ilość
WSTECZ

EMH Direkt jest naturalnym probiotykiem a zarazem optymalnym dodatkiem żywieniowym, który naturalnie wspomaga i wprowadza równowagę do całego procesu trawienia u koni.

Idealne wsparcie w trakcie zmiany okrywy włosowej, odrobaczania, po szczepieniu czy w trakcie rekonwalescencji. Opakowanie 1 L orz 5L. 

Naturalne środowisko flory jelitowej może zostać zaburzone albo zmienione na skutek stresu lub innych obciążeń, takich jak choroby.

Bakterie, które na drodze metabolizmu produkują substancje fermentacyjne i kwasowe, mają wówczas idealne warunki do rozmnażania. Ich metabolity mogą mieć negatywny wpływ na metabolizm u koni.

Przez regularne podawanie EMH Direct, można osiągnąć lepszą organiczną utylizację składników odżywczych oraz aktywnych elementów w pożywieniu.

EMH Direct jest optymalnym dodatkiem żywieniowym, który naturalnie wspomaga i wprowadza równowagę do całego procesu trawienia u koni.

Zjadany wraz z paszą EMH Direct zapewnia stabilną florę jelitową i wzmacnia system immunologiczny.

EMH Direct jest też idealny do stabilizacji po odrobaczaniu, szczepieniu albo chorobie, jak również podczas intensywnego treningu.

Dawkowanie: Zalecane dawkowanie: Polej paszę EMH Direct. W przypadku dużych koni podawaj 30 ml 1 x dziennie, 15 ml małym koni i kucy 1 x dziennie do paszy . Idealny również po odrobaczeniu, szczepieniach lub chorobach, a także w okresach intensywnego treningu.

Skład: 100 % mikrobiologicznie sfermentowany ekstrakt roślinny (EMH)

Analiza: 0,1 % białko surowe, 0,1 % popiół surowy

2920-810

Opis

Po Schorzeniach
Pasze dla koni starszych
Pasze i suplementy dla koni nerwowych i nadpobudliwych
Pasze i suplementy dla koni ochwatowych
Pasze i suplementy dla koni wrzodowych
Pasze i suplementy dla koni z RAO (COPD)
Pasze i suplementy dla koni z dolegliwościami układu pokarmowego
Pasze i suplementy dla koni z problemami skórnymi
Pasze i suplementy dla koni z zespołem Cushinga
Pasze i suplementy na odbudowę masy
Stopień 
2020-05-03

Trawienie na 5 z plusem

Świetny produkt
Działanie jak w opisie
Bardzo wydajny i zjadany nawet przez wybredne konie
Wiedza co dobre i zdrowe
Polecam

Stopień 
2020-04-30

Probiotyki

Wspaniały produkt jako dodatek do paszy na poprawę pracy jelit . Oprócz tego dają go do pasz z znakiem EMH . Podoba mi się to i polecam .

Dodaj Opinie