Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

EMH Heu Cubes- trawokulki 20 kg

95,00 zł

Cena za Kg/Litr: 4,75 zł za kg - 20 kg worek

Brutto

EMH Heu Cubes to najwyższej jakości trawokulki z dodatkiem EMH niezwykle pożytecznego i skutecznego ekstraktu sfermentowanego przez mikroorganizmy z wysoce efektywnych ziół.Worek 20 kg.

Ilość
WSTECZ

EMH Heu Cubes to najwyższej jakości trawokulki z dodatkiem EMH niezwykle pożytecznego i skutecznego ekstraktu sfermentowanego przez mikroorganizmy z wysoce efektywnych ziół.

Najważniejszą zaletą Eggersmann Heu Cubes jest wysoka jakość siana, które zostało użyte do ich wytworzenia.Uprawa i przetwarzanie tego surowca jest ściśle kontrolowane dzięki współpracy tylko z zakontraktowanymi gospodarstwami rolnymi (daje to pewność, że pola i łąki są systematycznie nawożone i kultywowane z myślą o szczególnych potrzebach koni, a jakość gleby jest regularnie kontrolowana poprzez pobieranie próbek).

Ponadto dzięki temu siano, z którego powstają Heu Cubes jest także wyjątkowo bogate, ponieważ wzrost ziół i innych specyficznych roślin nie jest ograniczany przez nadmierne nawożenie- są one wręcz stymulowane do wzrostu.

Dodatkowo aby wspomóc trawienie włókna i poprawić zdolność do wchłaniania substancji odżywczych produkt został wzbogacony o Eggersmann MicroHerbs (EMH) - niezwykle pożyteczny i skuteczny sfermentowany przez mikroorganizmy ekstrakt z wysoce efektywnych ziół.

Podawanie Heu Cubes niesie ze sobą wiele korzyści. To nie tylko smaczny dodatek czy alternatywa dla tradycyjnego siana dla koni starszych lub z problemami z uzębieniem, ale i doskonały nośnik lekarstw lub suplementów w przypadku wybrednych koni.

Ponadto regularne podawanie tego produktu skutkuje poprawą ogólnej kondycji i podniesieniem witalności konia.

Dzięki swej mocno sprasowanej strukturze, Heu Cubes wchłaniają dużo więcej wody niż standardowe siano i osiągają po namoczeniu około czterech razy większą objętość, co czyni je nie tylko bardzo ekonomicznymi, ale i pomaga w nawodnieniu konia w sytuacjach, kiedy tego potrzebuje.

Zalety w skrócie:

- kompletny zamiennik siana

- wytworzone z siana suszonego na słońcu

- odpowiednie dla koni z problemami z uzębieniem

- 1 kg Heu Cubes zastępuje 1 kg siana

- źródło włókna surowego, bogatego w składniki odżywcze

Ważne:

W trosce o naszą planetę i ochronę zasobów paliw kopalnych, trawa, z której wytwarzane są Heu Cubes, nie jest suszona w sztucznych warunkach, a jedynie przy pomocy światła i ciepła słońca.

Dawkowanie: 1 kg EMH Heu Cubes zastępuje 1 kg siana. Dzięki wysokiej zdolności do absorpcji konieczne jest namoczenie produktu przed podaniem. Zalecane jest zalanie Heu Cubes wodą w ilości odpowiadającej pięciokrotności objętości podawanej porcji i moczenie przez około 15 minut.

Skład: 

99,4 % siano łąkowe,

0,6 % mikrobiologicznie sfermentowany ekstrakt roślinny (EMH)

78 g/kg białko og. strawne

8,1 MJ/kg energia strawna

Analiza: 

8,30 % białko surowe,

32,5 % włókno surowe

4,5 % cukier 

3008-320

Opis

Po Schorzeniach
Pasze dla koni starszych
Pasze i suplementy dla koni ochwatowych
Pasze i suplementy dla koni wrzodowych
Pasze i suplementy dla koni z RAO (COPD)
Pasze i suplementy dla koni z dolegliwościami układu pokarmowego
Pasze i suplementy na odbudowę masy
Stopień 
2020-05-01

Trawokulki EMH Heu Cubes

Najlepsze trawokulki jakie dawała swoim koniom . Poczytałam skald i to EMH . Ma to sens . Stosuje

Stopień 
2020-04-23

trawo kulki najlepsze

Ta pasza jest bardzo chętnie przyjmowana, nawet przez niejadki. Pięknie pachnie, po rozmoczeniu świetnie miesza się z innymi dodatkami do posiłku i pozwala przemycić niechętnie przyjmowane dodatki. Jestem w trakcie skarmiania drugiego worka i na długo planuję zostać przy tym produkcie.

Dodaj Opinie

Może Cię także zainteresować

EMH Classic Müsli -...

87,00 zł

4,35 zł za kg - 20 kg worek

Uniwersalne musli dla koni sportowych pracujących lekko/średnio z idealnie zbilansowanymi witaminami oraz minerałami oraz dodatkiem EMH worek 20kg.

Struktur Mix- sieczka 25 kg

113,00 zł

4,51 zł za kg - 25 kg worek

Struktur Mix- sieczka Optymalny stosunek białko - energia i wysoki poziom włókna czynią ze Struktur Mix idealny dodatek do każdego rodzaju paszy.