Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

EMH Kräuter Müsli- musli dla koni z problemami oddechowymi -Próbka 4kg

39,99 zł
Brutto

EMH Kräuter Müsli- musli dla koni z problemami oddechowymi. Próbka 4 kg z wiadrem gratis!

Bezowsowa pasza dla koni na wszystkich poziomach pracy. 

Ze względu na zawartość ziół, polecana dla koni z problemami oddechowymi, koni alergicznych oraz koni ze słabym apetytem.

Ilość
WSTECZ

Bezowsowa pasza dla koni na wszystkich poziomach pracy. Ze względu na zawartość ziół, polecana dla koni z problemami oddechowymi, koni alergicznych oraz koni ze słabym apetytem.

EMH to sfermentowany przez mikroorganizmy ekstrakt z wysoce efektywnych ziół, którego skuteczność i pozytywny wpływ na zdrowie koni został udowodniony.

Dzięki uwzględnieniu go w składzie, składniki pokarmowe paszy są wyjątkowo łatwo strawne i przyswajalne, a flora bakteryjna jelit jest doskonale wspierana - wszystko to jest solidną podstawą dla skutecznego działania układu immunologicznego.

EMH Krauter Musli to bezowsowa, wyjątkowo uniwersalna pasza dla koni na wszystkich poziomach pracy.

Z uwagi na zawartość ziół, doskonale sprawdza się u koni z tendencją do problemów oddechowych czy alergii na kurz oraz dla koni nerwowych lub odznaczających się słabym apetytem.

3014-505

Opis

Po Schorzeniach
Pasze i suplementy dla koni z RAO (COPD)

Może Cię także zainteresować

EMH Krauter Musli- musli...

104,00 zł

4,95 zł za kg - 20 kg worek

EMH Krauter Musli- musli dla koni z problemami oddechowymi. Bezowsowa pasza dla koni na wszystkich poziomach pracy. Ze względu na zawartość ziół,...