Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

  • Nowy

Struktur Mix- sieczka próbka 4kg

29,99 zł
Brutto

Struktur Mix- sieczka. Próbka 4 kg w poręcznym wiadrze.

Optymalny stosunek białko - energia i wysoki poziom włókna czynią ze Struktur Mix idealny dodatek do każdego rodzaju paszy.

Ilość
WSTECZ

Kukurydza poddana obróbce termicznej, wchodząca w skład tej wyjątkowej mieszanki, dostarcza energii, a sieczka z siana z lucerny i sieczka ze słomy są świetnym źródłem włókna.

Dzięki tak wysokiemu poziomowi włókna stymulowane jest dokładne przeżuwanie paszy, a produkcja śliny jest zwiększona, dzięki czemu trawienie jest aktywnie wspierane.

Optymalny stosunek białko - energia i wysoki poziom włókna czynią ze Struktur Mix idealny dodatek do każdego rodzaju paszy. W zależności od wymagań i potrzeb może być używana jako pasza podstawowa dla pracujących ciężko koni, kuców bądź niepracujących koni albo jako mieszana z paszą treściwą.

Struktur Mix jest też paszą polecaną podczas podróży dla koni startujących w zawodach. Dzięki dodatkowi melasy mieszanka jest wolna od kurzu, więc jest odpowiednia dla koni, które są wrażliwe na pył lub borykają się z problemami oddechowymi.

Główne zalety w skrócie :

- może być stosowana jako pasza pełnoporcjowa

- duża zawartość włókna wydłuża proces przeżuwania

- obniżona ilość białka i energii strawnej

- idealna dla koni często podróżujących (w tym na zawody)

- odpowiednia dla koni z problemami oddechowymi oraz koni z obniżonym apetytem

Opis

Po Schorzeniach
Pasze dla koni starszych
Pasze i suplementy dla koni nerwowych i nadpobudliwych
Pasze i suplementy dla koni z RAO (COPD)
Pasze i suplementy na kopyta
Pasze i suplementy na odbudowę masy
Suplementy dla koni ze schorzeniami aparatu ruchu i po urazach