Eggersmann Poland - pasze i suplementy dla koni.

Marka Eggersmann od 50 lat jest jednym z wiodących producentów pasz dla koni w Niemczech i Europie. W swojej ofercie posiada pasze , pasze specjalistyczne, witaminy, suplementy diety. Wychodząc na...

  • -8,00 zł

EMH Mash + EMH Direkt Prebiotyk - Dwupak

140,00 zł Zniżka 8,00 zł
148,00 zł
Brutto

EMH Mash - Mesz z dodatkiem EMH bogaty w kwasy Omega 3 i Omega 6 - 15 kg + EMH Direkt Prebiotyk 1 L\

Ilość
WSTECZ

Mesz to doskonała zdrowa przekąska i świetne urozmaicenie codziennej diety zapewniając cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6.

Od dawna doświadczeni ludzie pracujący z końmi i lekarze weterynarii używali meszu, by zapobiegać i leczyć choroby układu pokarmowego. 

Po operacjach kolki, zaparciach czy innych zaburzeniach procesów trawiennych mesz naturalnie i skutecznie reguluje funkcje jelitowe. 

Ponadto mesz doskonale sprawdza się także jako regeneracyjny posiłek po ciężkim treningu, chorobie czy dużym wysiłku (takim jak np. poród) lub jako rozgrzewająca przekąska w chłodne dni.

Jest bardzo smaczny, dzięki czemu jest chętnie zjadany nawet przez najbardziej wybredne konie i może być świetnym nośnikiem niesmacznych leków lub suplementów.

Z uwagi na swoją konsystencję jest idealny dla koni starszych czy z problemami z uzębieniem. Mesz to doskonała zdrowa przekąska i świetne urozmaicenie codziennej diety.

Podawany prewencyjnie raz w tygodniu, zamiast zwykłej porcji paszy treściwej, skutecznie wspiera proces trawienia i ma działanie zapobiegające kolkom, a dodatkową jego zaletą jest korzystny wpływ na sierść i ogólną kondycję konia.

Eggersmann EMH Mash niesie ze sobą jeszcze więcej korzyści niż tradycyjny mesz, ponieważ jego receptura została ulepszona i wzbogacona między innymi o wartościowe zioła oraz EMH - sfermentowany przez mikroorganizmy ekstrakt roślinny ze specjalnie wyselekcjonowanych ziół o udowodnionym, bardzo korzystnym wpływie na zdrowie koni.

Wchodzące w skład tego meszu siemię lniane zostało poddane ekstrudowaniu, dzięki czemu nie wymaga gotowania, bo korzystny śluz wydziela się już po chwili, a zawarte w nim cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 są jeszcze łatwiej dostępne. 

Możliwość zalania ciepłą wodą sprawia, że mesz jest gotowy do podania już po kilkunastu minutach.

Zalety w skrócie:

- wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega-3 i -6

- wspiera florę jelitową i zapewnia prawidłowe trawienie

- po operacjach i kolce w celu regulacji funkcji jelit

- poprawa apetytu

- szybkie przygotowanie, krótki czas namaczania

0001-032